بیوگرافی مرتضی یاسان + عکس

بیوگرافی مرتضی یاسان + عکس

بیوگرافی مرتضی یاسان + عکس

بیوگرافی مرتضی یاسان + عکس

مرتضی یاسان خواننده جوان ایرانی متولد مینودشت در استان گلستان است. مرتضی یاسان با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای گیرا و دلنشین او باعث شده است تا دوستداران ترانه های ایرانی ، جذب مرتضی یاسان و آهنگهایش شوند. مرتضی یاسان اکثر ترانه هایی که میخواند سبک پاپ ایرانی است.Morteza Yasan

چکیده ای از بیوگرافی مرتضی یاسان:

نام اصلی: مرتضی یاسان

متولد: ۲۱ مرداد ۱۳۷۲

محل تولد: گنبد کاووس

حرفه: خواننده ، آهنگساز و نوازنده

سبک: پاپ

 

 

مرتضی یاسان (Morteza Yasan ) خواننده ایرانی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۷۲ اصالتی گلستانی دارد و در شهر گنبد کاووس متولد شده است. مرتضی یاسان از جمله خواننده های خوش صدا می باشد که طرفداران زیادی را در میان قشر جوان و نوجوان کشورمان دارد. مرتضی یاسان در اجرای آهنگ هایش سبک خاصی دارد.

 

 

 

مرتضی یاسان از کودکی به موسیقی علاقمند بوده و ساز تخصصی او گیتار می باشد. مرتضی یاسان از ۷ یا ۸ سالگی علاقه ای خاص به موسیقی و خوانندگی داشت و دنبال کننده ی این راه بود.

 

 

مرتضی یاسان دو برادر و یک خواهر بزرگتر دارد و خانواده او مشوق ایشان در موسیقی بودند. مرتضی یاسان بطور جدی از سال ۹۹ وارد عرصه موسیقی شد. مرتضی یاسان از زمان شروع حرفه ای خود تاکنون موفق به انتشار آهنگ هایی شده است که در میان آن ها آهنگ “ماه من” طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

 

 

 

ازدواج مرتضی یاسان:

مرتضی یاسان هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *